044 360 17 95

info@vegazin.com.ua

Вегазин - первый вегетарианский супермаркет

Новости и блог

Червоне м'ясо звинувачують у розвитку раку - нові дослідження

Статистика, уперта штука, свідчить, що рак посідає друге місце за поширеністю серед причин смертей після серцево-судинних захворювань. Через онкологічних захворювань помирає кожен шостий житель Землі. 9,6 мільйона життів - саме стільки в 2018 році забрали онкологічні захворювання. Вчені все частіше стали вказувати на шкоду червоного м'яса для організму людини. І це не кажучи про те, що саме тваринництво є одним з основних джерел забруднення навколишнього середовища та глобального потепління.

Ученые установили смертельную опасность горячего чая

После масштабного исследования, проведенного специалистами Американского онкологического общества на протяжении 10 лет, была выявлена взаимосвязь между употреблением горячих напитков и случаев рака пищевода.

Нова інформація про шкоду м'яса з Північно-західного університету (США)

Вживання в їжу червоного м'яса і чи переробленого м'яса, підвищує відсоток серцево-судинних захворювань і ризик смерті від всіх причин. Нові результати суперечать нещодавнім суперечливого дослідження, в якому говориться, що людям не потрібно скорочувати споживання червоного м'яса і переробленого м'яса.

Нова інформація про шкоду м'яса з Північно-західного університету (США)

Вживання в їжу червоного м'яса і чи переробленого м'яса, підвищує відсоток серцево-судинних захворювань і ризик смерті від всіх причин. Нові результати суперечать нещодавнім суперечливого дослідження, в якому говориться, що людям не потрібно скорочувати споживання червоного м'яса і переробленого м'яса.

За даними дослідження, вживання двох порцій червоного м'яса, обробленого м'яса або птиці - але не риби - на тиждень безпосередньо пов'язано з підвищенням ризику серцево-судинних захворювань на 3-7%. Вживання в їжу двох порцій червоного м'яса або обробленого м'яса - але не домашньої птиці або риби - в тиждень було пов'язано з підвищенням ризику всіх причин смерті на 3%.

«Це невелика різниця, але варто спробувати зменшити кількість червоного м'яса і переробленого м'яса, таких як пепероні, болонья і м'ясні делікатеси», - сказала старший автор дослідження Норріна Аллен, доцент профілактичної медицини в Північно-західному університеті при Медичній школі імені Файнберга. «Споживання червоного м'яса також безпосередньо пов'язане з іншими проблемами зі здоров'ям, такими як рак».

«Зміна споживання цих продуктів тваринного білка може бути важливою частиною стратегії, що допомагає знизити ризик серцево-судинних захворювань і передчасної смерті у населення», - сказав провідний автор дослідження Віктор Чжун, доцент кафедри харчових наук в Корнеллі, який проводив дослідження.

Нові результати з'явилися відразу після неоднозначного аналізу, опублікованого в листопаді 2019 року, який рекомендував людям не скорочувати кількість червоного і обробленого м'яса, яке вони їдять. «Всі розуміли, що нормально їсти червоне м'ясо, але я не думаю, що це те, що підтримує наука», - сказав Аллен. «Наше дослідження показує зв'язок із серцево-судинними захворюваннями і смертність була стійкою», сказав Чжун.

Що ж ми повинні їсти?

«Риба, морепродукти і рослинні джерела білка, такі як горіхи і боби, включаючи боби і горох, є відмінними альтернативами м'яса і недостатньо споживаються в США», - сказала співавтор дослідження Лінда Ван Хорн, професор профілактичної медицини в Файнберг. який також є членом Консультативного комітету з дієтичним рекомендаціям США 2020 року.

Дослідження виявило позитивний зв'язок між споживанням птиці і серцево-судинними захворюваннями, але даних поки недостатньо, щоб дати чітку рекомендацію щодо споживання птиці, сказав Чжун. Проте, смажена курка не рекомендується.

У новому дослідженні об'єднані велика різнорідна вибірка з шести когорт, що включає в себе дані тривалих спостережень до трьох десятиліть, гармонізовані дані про раціон харчування для зниження гетерогенності, скоригований комплексний набір факторів. У дослідження були включено 29 682 учасника (середній вік яких склав 53,7 року на початку дослідження, серед яких 44,4% чоловіків і 30,7% Не білих). Дані про раціоні були надані самими учасниками, яким було дано довгий список того, що вони їли за попередній рік або місяць.

Даних про зв'язок між споживанням риби і серцево-судинними захворюваннями або смертністю немає.

Також в дослідженні брали участь доктор Філіп Гренланд, доктор Мерседес Р. Карнетон, доктор Хонгьян Нинг, доктор Джон Т. Уілкінс і доктор Дональд М. Ллойд-Джонс.

Дослідження фінансувалося Національними інститутами охорони здоров'я / Національним інститутом серця, легенів і крові (R21 HL085375), Дослідницькими мережами Американської кардіологічної асоціації та Школою медицини ім. Файнберга.