044 360 17 95

info@vegazin.com.ua

Новини та блог

Спреї, креми, аерозолі значно псують повітря у містах

Це не просто пахне! Дослідження повітря показало, що випаровування дезодорантів, сонцезахисного крему і спрею від комах відповідальні за половину смогу в Нью-Йорку та інших великих міських районах США.

Трохи про користь оливкової олії

Багато хто використовує оливкову олію в домашній кухні, косметології, кулінарії, але мало хто знає про користь цього масла і тим більш про цікаві факти. Між тим, окрім необхідних жирних кислот, оливкова олія містить вітаміни К і Е, а також потужні антиоксиданти, які знижують ризик розвитку хронічних захворювань.

Кормові банани — міф

Іноді можна почути думку, що в наших магазинах продаються, в основному, кормові сорти бананів. Подейкують, що саме поширені на прилавках великі банани не для людей, а для годівлі тварин. А в їжу годяться тільки сорти з маленьким плодом. Розберемося, чи так це насправді.

Ученые установили смертельную опасность горячего чая

После масштабного исследования, проведенного специалистами Американского онкологического общества на протяжении 10 лет, была выявлена взаимосвязь между употреблением горячих напитков и случаев рака пищевода.

Анализ данных, полученных от свыше 50 тысяч участников, возраст которых составлял от 40 до 75 лет, показал, что у тех, кто упортеблял как минимум 700 мл в сутки разогретого до 60 градусов чая, значительно повышался риск развития заболевания. В частности, было зафиксировано 317 новых случаев рака пищевода.

Как говорят ученые, в абсолютном большинстве заболеванию подверглись именно те, кто увлекался употреблением горячего чая. Потому специалисты рекомендуют не торопиться и прежде чем пить горячие напитки, подождать, пока они остынут.

Ссылка на исследование: EurekAlert!