044 360 17 95

info@vegazin.com.ua

Блюдо дня
Їжа духовна

Новини та блог

Спреї, креми, аерозолі значно псують повітря у містах

Це не просто пахне! Дослідження повітря показало, що випаровування дезодорантів, сонцезахисного крему і спрею від комах відповідальні за половину смогу в Нью-Йорку та інших великих міських районах США.

Трохи про користь оливкової олії

Багато хто використовує оливкову олію в домашній кухні, косметології, кулінарії, але мало хто знає про користь цього масла і тим більш про цікаві факти. Між тим, окрім необхідних жирних кислот, оливкова олія містить вітаміни К і Е, а також потужні антиоксиданти, які знижують ризик розвитку хронічних захворювань.

Кормові банани — міф

Іноді можна почути думку, що в наших магазинах продаються, в основному, кормові сорти бананів. Подейкують, що саме поширені на прилавках великі банани не для людей, а для годівлі тварин. А в їжу годяться тільки сорти з маленьким плодом. Розберемося, чи так це насправді.

Багато хто використовує оливкову олію в домашній кухні, косметології, кулінарії, але мало хто знає про користь цього масла і тим більш про цікаві факти. Між тим, окрім необхідних жирних кислот, оливкова олія містить вітаміни К і Е, а також потужні антиоксиданти, які знижують ризик розвитку хронічних захворювань.

Оливкова олія з давніх часів відома корисними для здоров'я властивостями і активно використовується в косметології, медицині, в кулінарії — для приготування їжі, надання особливого смаку стравам і в якості ідеальної заправки для салатів.

Незважаючи на загальновизнаний факт, що оливкова олія смачна та екологічно безпечна, ми хотіли б виділити деякі цікаві факти про оливкову олію, про які ви, можливо, не чули:

1. Оливкове дерево може жити до 2000 років

Уявіть собі, що оливкові дерева живуть в середньому 300-600 років! Вважається, що багатьом оливковим деревам в гаях на берегах Середземного моря сотні років, а вік деяких дерев досягає 2000 років.

2. Іспанія — основний виробник оливкової олії

В даний час майже 95% світового оливкового масла виробляють в Середземноморському регіоні, а Іспанія визнана найбільшим виробником оливкового масла з майже половиною світових поставок оливкової олії. Двома іншими найбільшими виробниками оливкової олії в світі є Італія та Греція (17% та 11% світових поставок відповідно). В Сполучених Штатах Америки, зокрема, в Каліфорнії, також виробляють олію, але небагато лише близько 0,3% від світового ринку.

3. Греція — найбільший споживач оливкового масла

Це трохи дивно, але хоча Іспанія і є найбільшим виробником оливкового масла, проте займає тільки друге місце у світі за споживанням цього прекрасного продукту. А ось греки вживають більше оливкової олії, ніж в будь-якій іншій країні — близько 20 літрів на людину в рік! В Іспанії ця цифра складає приблизно 13 літрів споживання на душу населення, в Італії — близько 11 літрів.

4. Оливкове дерево дає в середньому 4 літри олії на рік

З одного оливкового дерева збирають близько 30 кг плодів, з яких можна отримати приблизно 4 літри олії на рік. І це щорічно протягом сотень років! Щоб отримати 1 літр оливкового масла «холодного віджиму» потрібно від 5 до 6 кг оливок — приблизно від 5200 до 8000 оливок в залежності від сорту, розміру.

5. Збір оливок

Традиційно оливки збирали вручну, але сьогодні часто можна зустріти різні міні-комбайни, за допомогою яких оливкове дерево обережно струшують, а оливки, що падають, збирають у спеціальні сітки. Вони обертаються навколо стовбура дерева і при відкритті утворюють парасольку-пастку, з якої робітники збирають плоди.

6. Урожай один раз на рік

Збір врожаю зазвичай проводиться, коли оливки знаходяться в найкращому стані, щоб одночасно зберегти якість і низький рівень кислотності. Ранній збір урожаю проходить з середини до кінця жовтня. Потім в кінці листопада і грудні починається основний збір врожаю. Занадто стиглі оливки дають більше олії, але більш низької якості, тому в цьому випадку «більше» не є синонімом «кращого».

7. Оливкова олія — ​​це фруктовий сік!

Ви, напевно, ніколи раніше так не думали. Але це один з фактів про оливкову олію, який може здивувати людей: оливки — фрукт, а масло — це сік цього фрукта. В оливок є дві особливості, які роблять їх унікальними серед всіх плодів. По-перше, його м'якоть не солодка, а гірка. А по-друге, в його м'ясистої частини міститься велика кількість маслянистої речовини. Це важливо, тому що її витягують також, як сік з апельсина з допомогою механічних процедур: віджимання, подрібнення або пресування.

8. Extra Virgin — найвища якість для оливкових олій

Оливкова олія першого віджиму, також відоме як EVOO (розшифровується як Extra Virgin Olive Oil), отримують з оливок без використання хімічних речовин для екстракції олії. Воно вважається унікальним серед масел, оскільки на 100% складається виключно з фруктового соку.

9. Світло руйнує оливкову олію

Мабуть ви помічали, що оливкова олія зазвичай продається в темно-зеленій пляшці? Це необхідно для зменьшення кількості світла, що потрапляє на продукт. Як і повітря, світло також сприяє окисленню, змінюючи корисні хімічні сполуки та замінюючи антиоксиданти на вільні радикали. Під час покупці колір пляшки є першою ознакою якості олії, для визначення кращого оливкового масла на полиці в супермаркеті — чим темніше пляшка, тим краще збергігається масло.

10. Не судіть масло за кольором

Кольорова гамма оливкового масла може бути від яскраво-зеленої до жовтої і золотої. Але колір не є показником якості масла. Колір визначається стиглістю оливок при зборі. Незрілі зелені оливки створюють масло зеленого відтінку. З стиглих і темних оливок виходить золотисте масло. Смак оливкової олії в діапазоні жовто-золотистого кольору має тенденцію бути м'яким і маслянистим, в той час як зелені масла — більш міцні і гострі.

На що варто звернути увагу при виборі оливкової олії:

  • Країна-виробник: Іспанія, Греція, Італія, США
  • Виробник має фасувати олію сам
  • Дата виготовлення (розливу) має бути не більше ніж 18 місяців
  • Маркування: Extra Virgin (найвища якість), Refind Olive Oil (віджим за допомогою хімічних сполук), Olive Pomace Oil (вторинний віджим за допомогою хімічних сполук).