044 360 17 95

info@vegazin.com.ua

Nebos, raw-food ресторан

Рейтинг:

Меню налічує понад 100 різних страв для сироїдів, веганів та вегетаріанців. Ви будете вражені тим, що можна зробити із звичних нам продуктів без термічної обробки! Крім смакового задоволення, ви отримаєте ще й порцію необхідних вітамінів, мікроелементів та приємних емоцій! Для тих, хто звик до теплих або гарячих страв, спочтаку це буде трохи незвично. Але не поспішайте критикувати і розсмакуйте. Впевнені, що вам сподобається!

Крім перших страв, закусок, салатів, рекомендуємо фірмові солодощі, зокрема торти, тістечка, рулети, що не містять... борошна, яєць, масла і цукру! У солодощах, яки готують у ресторані Небос, немає навіть натяку на будь-які шкідливі добавки, ароматизатори та глютен.

Ресторан знаходиться у самому центрі Києва, має дві затишні зали. Рівень цін цілком задовільний. 

Місце зустрічі усвідомлених людей.

Ми сподобаємося вам своєю легкою атмосферою, рівнем кухні і подачею наших сироїдних страв. Унікальність концепції Nebos полягає в способі приготування страв, кожна з яких дбайливо створюється для вас руками наших кухарів виключно з натуральних продуктів.

Для приготування використовуємо локальні і екзотичні фрукти, соковиті овочі, свіжу зелень, горіхи, насіння і спеції. Ми готуємо наші страви без каструль, сковорідок, печей, мікрохвильовок, без застосування термічної і хімічної обробки. Спосіб настільки унікальний, що ви не знайдете більш здорової та корисної їжі від Києва до Нью-Йорка.

Абсолютно всі страви ми готуємо без використання жирів тваринного походження, рафінованого цукру і борошна! Завдяки цьому наша їжа легка, ситна і дуже смачна, зберігає свої корисні властивості і дарує незвичайний заряд сил та енергії кожному.

Ми любимо своїх гостей, хорошу музику і смачну їжу!

Місто: Київ
Відгук
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Зміст відгуку
Оцінка товару
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support