044 360 17 95

info@vegazin.com.ua

Трохи про користь оливкової олії

Багато хто використовує оливкову олію в домашній кухні, косметології, кулінарії, але мало хто знає про користь цього масла і тим більш про цікаві факти. Між тим, окрім необхідних жирних кислот, оливкова олія містить вітаміни К і Е, а також потужні антиоксиданти, які знижують ризик розвитку хронічних захворювань.

Кормові банани — міф

Іноді можна почути думку, що в наших магазинах продаються, в основному, кормові сорти бананів. Подейкують, що саме поширені на прилавках великі банани не для людей, а для годівлі тварин. А в їжу годяться тільки сорти з маленьким плодом. Розберемося, чи так це насправді.

Відмова від натурального хутра – світова тенденція

Використання натурального хутра для виготовленні одягу вже давно викликає суперечки між виробниками з одного боку і захисниками тварин з іншого боку. Опоненти наводять різні аргументи на свою користь. Але одне можна сказати з упевненістю — час хутра пройшов. Безповоротно. Закінчилися ті часи, коли людству треба було кутатися від холоду і не вмирати від голоду, вбивши при цьому тварин. Давно вже придумано багатоманітність утеплювачів, замінників пуху, імітаторів хутра, щоб назавжди відмовитися від нещадного нищення тварин заради забави. Технології дозволяють створювати матеріали, що нітрохи не поступаються властивостям натурального хутра, а то і краще. Тому хутро перетворився лише в предмет, не побоюся цього слова, кічу.

Проверим, действительно ли распадется пластиковый пакет

Під час однієї з покупок попався пакет з магазину LC Waikiki, на якому було зазначено, що він розпадеться протягом 12-24 місяців. І ми вирішили перевірити, чи так це.